prazdiny2017 - cernypetr

Přejít na obsah
Prázdniny 2017
Je skoro poslední srpnový večer, ještě se dá sedět do tmy v tričku a s bosýma nohama na rozehřáté dlažbě. Ačkoli by možná bylo záhodno počkat s probíráním prázdninových fotek na nějakou tu podzimní plískanici, jednomu to stejně nedá. Ostatně nedá se večer co večer sedět v hospodě...
Léto proletělo okolo nás stejně rychle, jako většina fotek těmi pomíjivými tajmlajny všech sociálních sítí, kam jsme je tak porůznu věšeli, budiž tedy tento stručný fotodeník letošního léta místem s pevnou adresou, kde si můžeme alespoň pár momentů připomenout bez velkého hledání.
Začátek prázdnin patřil tradičně horám se vším, co k nim patří - tedy i s občasnou zimou a aprílovým počasím. Vem to čert, tady to fakt nevadí...
Červenec na Hanapetru...
...a další střípky
V červenci taky oslavil svoje 85. narozeniny Vašek Grizzly Ráliš, jeden z nejstarších pardubických skautů, poslední žijící hokejista, který byl před sedmašedesáti lety hráčem týmu, který přivedl pardubický hokej do nejvyšší soutěže, koňák a kovář, co tvrdí, že poslední podkovu ukoval na své osmdesátiny. (Osobně si myslím, že to není pravda, že tam sem tam ještě nějaká ta podkova padla...)
V popkovické kovárně se sešli tři Václavové stejného příjmeníi stejné krve a společně oslavili 85. / 60. / 30. narozeniny. Fotky pořídil Standa Wimpy Voksa.
...a ještě pár halabala snímků ze srpna.
Návrat na obsah